Najwieksza osiagniecia naukowe ostatnich dziesiecioleci

Najwieksza osiagniecia naukowe ostatnich dziesiecioleci które rzucają
http://encyklopediaksiazek.cba.pl/Wiki/images/thumb/0/02/Sagan.jpg/250px-Sagan.jpg

Jeżeli mielibyśmy powiedzieć, jak nasz świat zmienił się przez ostatnie 100 lat, to nie starczyłoby takiej książki, w której można byłoby to opisać.co to jest oc i ac Zmiany były wszak kolosalne. Przez ostatnie 100 lat nasz przemysł i nauka wykonały tak ogromny krok do przodu, jakiego nie udało nam się zrobić dosłownie przez dwa ostatnie tysiąclecia. Polecieliśmy w kosmos, byliśmy kilka razy na księżycu, na orbicie mamy swoje satelity i teleskopy.www.nts-energy.pl/nibe.html Dodatkowo w niedługim czasie planujemy lot na marsa, a także marzy nam się kolonizacja nowych planet.

To naprawdę jest możliwe, biorąc pod uwagę to, jak mocno zmieniła się nasza technologia.

Nasza medycyna jest teraz w stanie leczyć choroby, które jeszcze jakiś czas temu uznawane były za nieuleczalne. W większości przypadków robimy to bez większego wysiłku. Naprawdę przychodzi nam to lekko, a mamy też nadzieję na jeszcze większe dokonania. Przez ostatnie lata wynaleźliśmy inteligentne maszyny, komputery, a także Internet, który zrewolucjonizował nasze życie. Mamy teraz bioniczne części ciała, a także drukarki, które mogą wydrukować jakąś część ciała. Mamy telewizory, które rzucają obraz 3D, możemy nurkować w wielkich głębinach przy użyciu zaawansowanych technik, możemy oglądać przez teleskopy odległe galaktyki. Komunikujemy się poprzez światłowody i poprzez eter w postaci fal radiowych, każdy ma przy sobie telefon komórkowy, z którego może się połączyć z dowolnym miejscem na ziemi.

Latamy samolotami i posiadamy roboty, które mogą nas wyręczyć w wielu działaniach. Nie musimy mieć pieniędzy, bo płacimy kawałkiem plastiku, możemy mieć pod skórą chip, który będzie działał, jako karta płatnicza, a także w razie wypadku zawiadomi służby medyczne. To nauka i przemysł dokonały tych wszystkich odkryć. Co prawda mamy też niechlubne bomby atomowe i elekt roninie jądrowe, mamy dużo stresu i wrzody żołądka przez życie, które sobie stworzyliśmy.

Niemniej jednak w takim świecie nie żył na ziemi jeszcze nikt wcześniej. Przekroczyliśmy pewien wręcz złoty próg ludzkich możliwości, a kolejne dziesięciolecia przyniosą kolejne, być może jeszcze bardziej spektakularne odkrycia.

– autor wpisu