Dlaczego warto miec wlasna dzialalnosc?

Własna działalność to przede wszystkim wygoda. Nikogo nie musimy słuchać, pracujemy jak chcemy i tylko dla naszych klientów, nie zaś na kogoś innego.http:/www.sklepykrzys.pl To natomiast sprawia, że nasze zarobki są po prostu większe. Sami jesteśmy szefami, tylko od nas zależy, ile będziemy zarabiać. To naprawdę fantastyczna perspektywa. Dlatego też wiele osób powinno zastanowić się nad tym, czy nie otworzyć własnej firmy i nie zająć się tym, co kochają i na czym się znają. Efekty z pewnością przerosną ich najśmielsze oczekiwania.http://www.lanista.pl/pl/

Owszem własna firma to także wiele wydatków, ale niemniej jednak te wydatki jakby nie było warte są tego, żeby być sobie samodzielnie sterem, żaglem i okrętem. Wtedy nasze zarobki ustalamy sobie wyłącznie sami, sami sobie dajemy premie, ustalamy wolne, nikt się nas nie czepia, sami do siebie możemy mieć pretensje, kiedy coś się nie uda. Słowem jesteśmy po prostu wolni i niezależni.

Własna działalność to ogromne obciążenie i konieczność zainwestowania naprawdę dużej ilości czasu. Jasne jest też to, że to duże nakłady finansowe, no bo przecież tak wiele rzeczy trzeba kupić. Niemniej jednak są to też zalety, których nie da nam żadna praca na etacie. Zalety te odczują przede wszystkim te osoby, które mają osobowość lidera i nie lubią kogokolwiek słuchać. Bardzo duża ilość ludzi, którzy otworzyli własne firmy przyznaje, że to była jedna z najlepszych decyzji w ich życiu, ponieważ w końcu czują się wolni i wiedzą, że to oni mają wpływ na to, co robią w pracy i jak.

Dlaczego warto miec wlasna dzialalnosc? nas nie czepia, sami do
http://www.wamat.com.pl/blog/wp-content/uploads/2015/11/wamat-scena-mobilna.jpg

Jednakże nie każdy da radę prowadzić własną działalność, bo to po prostu jest trudne, wymagające i co najważniejsze skomplikowane. Co prawda nie ma tu urlopu, nie ma chorobowego, nie ma wielu świadczeń, ale jest ta absolutna wolność, której nie da nam po prostu żaden etat, nawet ten w korpo, w której zasadniczo zarabia się kokosy. To fizycznie niemożliwe, bo nawet w sytuacji, kiedy ma się kierownicze stanowisko, to zawsze jest ktoś nad nami, kto i tak będzie nami rządzić i mówić co mamy robić i jak.

strona główna naszej witryny – autor wpisu